גוף ונפש בסרי לנקה | סוכות 2017

spa1שבוע של פינוק והתחדשות בהובלת ניסים אמון

7/10/2017-15/10/2017

אנו מזמינים אתכם להצטרף, בחול המועד סוכות, לסדנה בת שבעה לילות בריזורט איורוודי מצוין על חופה המערבי של סרי-לנקה. שבוע של ריפוי והתחדשות, מסז'ים יומיים, אבחון וליווי של רופא איורוודה מוסמך, אוכל וצמחים שמותאמים במיוחד לך, תרגולי יוגה והרצאות מעמיקות בנושא סודות הבריאות של המזרח מאת ניסים אמון.

5 רופאי איורוודה  מאבחנים, יקלטו את האורחים ובפגישה אישית יתאימו לכם חבילת טיפולים, תפריט תזונה מתאים וצמחי מרפא שיקלו עליכם את תהליך הניקוי, הרופאים ילוו כל אחד מכם במהלך 7 הימים במעקב צמוד על התקדמותכם.

בצוות הרפואי של הטיול יהיה אתנו המורה יגאל קוטין, מרכז המגמה האיורוודית במכללת רידמן. יגאל יעזור לכל האורחים בכל הקשור לטיפולים ולאבחונים, וגם בהעמקת הידע בהבנת "סוג הטיפוס" שלנו.

בהתאם להמלצות הרופא המטפל יכללו הטיפולים:
עיסוי, עיסוי לימפטי, סאונות צמחי מרפא, אמבטיות צמחי מרפא, עיסוי יבש עם אבקות צמחים ופילינג קל, עיסוי עם כדורי צמחים ומרקחות צמחים שונות, רפלקסולוגיה, נקודות לחיצה אקופרסורה ועוד.

spa2לכל הפרטים על האבחונים והטיפולים – לחץ כאן

וחוץ מהסדנה – נצא גם לטייל:
באחד מן הימים נצא לטיול בחוף המערבי – ביקור מרגש  במדגרת צבי ים, משם נמשיך לשייט חוויתי בנהר המאדו שבבנאטוטה שם נבקר באי הקינמון ונלמדאת תהליך הייצור של האבקה והשמנים שמפיקים ממנו, נכיר בעלי חיים שונים,עופות ומיני ציפורים האופייניים לחבל ארץ זה.
ביום אחר, נצא עם ניסים אמון, רכובים על  tuktuk,  לביקור במקדש המפורסם שבאלוטגאמה, שם נתוודע לסיפור חייו של הבודהה, בעזרת ציורי פרסקו המצוירים על קירות המקדש.
במהלך הימים, לקראת השקיעה, נצא לטיולים רגליים לביקורים בכפרים האותנטיים שסביב הריזורט ונתרגל במהלך הטיולים מדיטציה מיוחדת.
ועוד ועוד…

לפרטים נוספים Yoga Travels

שריינו מקומכם במחיר המוזל תמורת 500$ מקדמה בלבד!

לפרטים והזמנות התקשרו עכשיו טלפון: 08-9455565 | דוא”ל: [email protected]